Pomáháme vám zvýšit prodeje!

Jeffrey Osterroth
General Manager

Horeka

Inspirujeme úspěšnými příklady z praxe.

Josef Venc
HOREKA group manager
Retail

Za naším úspěchem stojí flexibilita, inovace a kvalita.

Jana Lysáková
Retail group manager
Logistics

Hodnota, kterou přinášíme, spočívá v kvalitě a dosahu naší produkce.

Jaroslav Smíšek
Logistics group manager
Packaging

Efektivní B2B komunikace posouvá obalový trh dopředu.

David Hloušek
Packaging group manager

Číslo 26, November / december 2015

TaP26-str.1_01

V ďalšom vydaní časopisu Tovar&Predaj prinášame rozhovor s Gabrielom Csollárom, predsedom predstavenstva najväčšej maloobchodnej siete na Slovensku – Coop Jednota Slovensko. Ako hovorí Gabriel Csollár, domáci maloobchod má pred sebou vzrušujúce obdobie!

Prieskum trhu prináša výrobcom, predajcom a distribútorom informácie, ktoré sú potrebné na správne nastavenie obchodnej a marketingovej stratégie. Ak producent uvažuje či je vhodné vstúpiť na trh s novým výrobkom, prípadne chce lepšie spoznať svoju cieľovú skupinu, mal by sa obrátiť na prieskumné agentúry, ktoré dokážu poskytnúť odpovede práve na tieto otázky.

Spoločnosť CBA Verex nedávno zavŕšila rekonštrukciu prevádzky Potraviny CBA v Ľubochni. Vďaka kompletnej prerábke exteriéru, výmeny chladiarenskej techniky a inštalácie nového osvetlenia prevádzka dosiahne výraznú energetickú úsporu.

Z tvrdého alkoholu si domáci spotrebitelia najčastejšie vyberajú číru vodku, nepohrdnú však ani borovičkou či slivovicou. Iné druhy alkoholu, ako napríklad whisky či trstinové rumy, sa už dostali do povedomia Slovákov, ale nárast ich popularity je postupný.

Súčasťou vydania je aj špeciálna príloha, ktorá prináša informácie zo siedmeho ročníka odborného kongresu Samoška, určeného pre maloobchodníkov.

V časopise nájdete aj plagát TOP 30 slovenského a českého obchodu.

Ak by ste si chceli objednať aktuálne číslo a predplatné, kliknite sem: Objednávky a predplatné